בגן שלנו 3 חדרים וחצר מרווחת. הגן והחצר מותאמים לצורך העיקרי של הזאטוטים - לנוע ולרוץ!

בגן שלנו אין טלוויזיה אלא שלל פעילות ועשייה לאורך כל היום.

בכניסה לגן חלל ובו שולחנות המשמשים לפינות ציור, משחקי הרכבה, השחלות, בצק רך, יצירה וכן לארוחות. לכל ילד מגירה אישית עליה מודבקים שמו ותמונתו. הילד יכול באופן עצמאי לגשת ולשים ציורים או חפצים אישיים.

השירותים והכיור מותאמים לגובהם של הילדים ומעודדים לעצמאות בזמן שטיפת הידיים ובמהלך גמילה מחיתולים. לכל ילד ישנה סלסלה ובה בגדיו, חיתולים ומגבונים.

בחדר האמצעי נמצאים פינת התחפושות, מראה ופינת המטבח, החשובים למשחק הסוציו-דרמטי. בנוסף ישנם משחקי בנייה, דמויי חיות, מכוניות, כדורים, בובות ועוד. משחקי קופסא - לוטו, זיכרון ופאזלים - מיועדים לשכבה הבוגרת יותר.

הילדים נחשפים בצורה מבוקרת למשחקים השונים כדי להימנע מעודף גירוי.

בחדר הפנימי המעוטר בציורי קיר מרהיבים: "הפינה הרכה" בה ספות וכריות במרקמים שונים עליהן הילדים שוכבים, נחים, מסתכלים בספרים, אוהבים לקפוץ ולהשתעשע. המגע הרך מאוד חשוב ותורם להתפתחות מערכות התחושה בגילאים אלה. ב"פינת הספר" שליד ישנה ספרייה נמוכה ובה ספרים קשיחים לשימוש בידי השכבה הצעירה יותר ונגישה כרצונם. שפע של ספרים מצויים גם על מדפים גבוהים יותר לשכבה הבוגרת יותר, כאשר אנו מלמדים ומטפחים הרגלי שמירה על ספרים וקריאה בכל ימות השנה (ולא רק בשבוע הספר )

החצר המרווחת עד מאוד, מושקעת ובעלת שלל גירויים עבור הילדים, מאפשרת תנועה ונחלקת ל-2: פינת החול והגרוטאות האהובה עד מאוד על הזאטוטים. כמו בפינה הרכה, גם כאן נודעת חשיבות למגע עם החול ותרומתו להתפתחות מערכות החישה. חלקה השני של החצר מכילה את מתקני הגלישה והטיפוס, בימבות, כבאית, כדורים, בית מתוק ועוד... משלימים את התמונה שלל בובות וצעצועים המפתחים את הדמיון ומעודדים למשחק.

במטבח שלנו מכינים את ארוחות הבוקר והצהריים. האוכל טרי, התפריט מאוזן ובעל ערכים תזונתיים - טעים ובשפע.

הביטחון והבטיחות בגן קודמים לכל: בגן לחצן מצוקה של נטלי המחובר לכל מוקדי החירום, הגן מכוסה בביטוח כללי, פיקוח ואישורי אש, הצוות עובר הדרכות מד"א להחייאת ילדים ומבוגרים, אנו נמצאים בסמיכות ל"מכבי" ולתחנות טיפת חלב ומד"א. כמו כן סגירה בשערים בטיחותיים המונעים גישה למקומות אליהם הילדים אינם מורשים (כגון מטבח, מחסן והחלק האחורי של הגן).

מוזמנים לקבלת מידע נוסף ולהתרשמות מקרוב בתיאום מראש, בבקשה.