סיכום שבועי (קבוצה אדומה): 02 באוקטובר - 07 באוקטובר 2016

יום ראשון
ראש השנה - חופש

יום שני
ראש השנה - חופש

יום שלישי
ראש השנה - חופש

יום רביעי
בוקר טוב - הפרה באה לבקר ולברך כל ילד לבוקר טוב. למדנו שהפרה גועה (מווו), גרה ברפת עם הילדים שלה העגל והעגלה ונותנת לנו חלב.
שיר בוקר: בוקר טוב לאיברי הגוף.
ראש השנה - סיפרתי לילדים סיפור על תפוח שמחפש דבש (בליווי תמונות ובובות), התפוח היה אצל הפרה ברפת אך מצא שם רק דבש, אצל התרנגולת בלול שם היו ביצים ואצל הכבשה בדיר שם מצא חלב וצמר עד שלבסוף הגיע לדבורה ולכוורת שנתנה לו דבש. 
נפרדנו ראש השנה ואמרנו שלום לכול מאפייניו וסמליו של החג. עפנו ורקדנו כמו דבורים בחדר לצלילי מנגינת מעוף הדבורה ושמענו את השיר שנה טובה.
דקלום: סיימנו.

יצירה - פעילות ומשחק בקצף גילוח.

יום חמישי
בוקר טוב - חמישה כלבלבים באו לבקר, לנשק את הילדים ולאחל להם בוקר טוב. למדנו שהכלבים נובחים (הב-הב) וגרים במלונה. יחדיו ספרנו עד חמש ומנינו את הכלבלבים.
שיר בוקר: זה סימן שבוקר טוב.
יום כיפור - אתמול נפרדנו מראש השנה והנה מגיע יום כיפור. בקצרה סיפרתי לילדים שביום זה נהוג לבקש סליחה. אנו נתמקד בנושא חברות ומעשים טובים שבין אדם לחברו.
הבאתי חישוקים קטנים וצבעוניים של משחק ואמרתי לילדים שאני רוצה לשחק עם כולם לבד, ישר הילדים קראו לא ואמרו שגם הם רוצים לשחק בהם והתחלנו לדון בכך שזה לא נעים שאני לא משתפת אותם במשחק ושיותר כיף לשתף ולשחק כולם יחדיו. הזכרתי לילדים שכאשר מקבלים משהו נהוג לומר תודה ובבקשה וכל ילד שקיבל חישוק אמר תודה ועניתי לו בבקשה. שיחקנו מעט עם החישוקים וכל ילד הראה מה אפשר לעשות עם החישוק (לשים עם הראש, לגלגל, להכניס לתוכו את היד וכדומה).  
שיר הפעלה: האוטו שלנו - בעזרת החישוק שלנו שהפך להגה נסענו ברחבי החדר, מידי פעם היה רמזור אדום והיינו צריכים לעצור ולחכות לאור הירוק. 
דקלום: סיימנו.

יצירה - ציור בטושים.

לתמונות נוספות מהיצירה

יום שישי
הכנת חלות מתוקות.

תודה רבה לאריאל שהייתה אמא של שבת.


לתמונות נוספות מקבלת השבת

שתהיה שבת שלום,
ערן, רוני והצוות.

 

 
שולה חן - שנים עשר ירחים (אנימציה)